Bycie samej, kiedy nie chce się nią być, nie jest żartem. Jednak często czujemy się politycznie niepoprawne przyznając, że chcemy być w związku. To błąd, bo w potrzebie kochania i bycia kochanym nie ma niczego czego można by się wstydzić.

Not Your Mother’s Rules

to, wraz z wcześniejszymi edycjami, największy bestseller wśród poradników randkowych na świecie, to ponad 300 stron, które odmienią twoje życie uczuciowe.

Ta uaktualniona wersja książki ‘The Rules’ powstała, aby nauczyć kobiety, jak zdobyć serce odpowiedniego mężczyzny w nowoczesnym świecie randek i romansu. Książka opisuje metody inteligentnego zachowania dzięki któremu będzie możliwe stworzenie szczęśliwego związku z wartościowym partnerem.

Opisane zasady dotyczą tego, jak zachować się wobec faceta, który zainicjuje rozmowę zarówno osobiście jak i online, tak aby zafascynować go sobą i wzbudzić chęć nawiązania relacji.

Autorki, przeprowadziły setki rozmów z dziewczynami i kobietami w różnym wieku, co zaowocowało umieszczeniem przy każdej z opisanych w książce zasad, konkretnych, przekonywujących przykładów prosto z życia. Teraz chcemy zapewnić udane randki także i tobie.

Poradnik osiągnął rekordy sprzedaży w 27 krajach, a autorki wsparły swoimi słynnymi zasadami miliony kobiet i dziewcząt na całym świecie, w tym znane gwiazdy Hollywood.

Nieważne, ile masz lat! Czy jesteś wolną studentką pierwszego roku czy rozwiedzioną 45-letnią kobietą, słynne zasady będą dla ciebie odpowiednie, jeśli jesteś zmęczona popełnianiem błędów w relacjach z mężczyznami lub tym, że ktoś cię rzuca lub rani. Zasady są dla ciebie, jeśli chcesz być w zdrowej, czułej relacji z chłopakiem i/lub przyszłym mężem, a nie zaliczać przygody na jedną noc i maratony na czacie. Możesz zastosować zasady w przypadku każdego mężczyzny, w każdej sytuacji oraz otrzymać bajeczną nagrodę: faceta, który oszaleje na twoim punkcie!

Jeśli chcesz w pełni skorzystać z zalet tej książki, może nie wystarczyć, że ją po prostu przeczytasz – przeczytaj ją wielokrotnie. Analizuj ją jak podręcznik. Możesz nawet podkreślić zdania, które pomogą ci zapamiętać każde zalecenie.

Zatem jeśli pomyślisz, że przyszedł czas na wspaniałego mężczyznę w twoim życiuzapraszamy serdecznie :).

 

Miliony kobiet i dziewcząt na całym świecie, w tym gwiazdy z pierwszych stron gazet, m.in. Beyonce, Mira Sorvino, Wendy Williams osiągnęły sukces w życiu uczuciowym stosując słynne Zasady The Rules.

Jak się to wszystko zaczęło?

Przed mniej więcej dwudziestoma laty jadłyśmy obiad z pięcioma koleżankami w chińskiej restauracji w dzielnicy Upper East Side w Nowym Jorku – scena zupełnie jak z Seksu w wielkim mieście i to jeszcze zanim ten serial w ogóle powstał. Każda z nas siadła do stołu z jakimś randkowym problemem. Zauważyłyśmy, że kobiety, które grały rolę „kobiet trudnych do zdobycia”, czy to celowo czy też dlatego, że naprawdę były zajęte, miały partnerów, podczas gdy te, które zapraszały mężczyzn na randki lub okazywały im zbyt duże zainteresowanie, dostawały kosza. Skojarzyłyśmy te fakty, poobserwowałyśmy, jak to działa w prawdziwym życiu, i zdecydowałyśmy się napisać poradnik randkowy, w którym podzielimy się sekretami relacji damsko-męskich, aby pomóc wszystkim kobietom – nie tylko naszym przyjaciółkom – cieszyć się udanym związkiem.

Krótko mówiąc, książka Not Your Mother’s Rules dotyczy tego, jak zachować się wobec faceta, który zainicjuje rozmowę z tobą, osobiście lub online, aby go sobą zafascynować i wzbudzić chęć nawiązania relacji. Zdecydowanie chodzi tu o wyzwanie, ponieważ mężczyźni to uwielbiają, natomiast tracą zainteresowanie, kiedy relacja z kimkolwiek, a zwłaszcza z kobietami, przychodzi im zbyt łatwo. Książka The Rules natychmiast stała się bestsellerem i została przetłumaczona na dwadzieścia siedem języków – ponieważ faceci są tacy sami na całym świecie! Gościłyśmy w każdym niemal programie telewizyjnym i radiowym, żeby wygłosić nauki na temat tego, jak stać się trudną do zdobycia. Rozpoczęłyśmy działalność telefoniczną i mailową na skalę światową i stworzyłyśmy bezpłatną sieć The Rules. Pomogłyśmy tysiącom kobiet pokonać ograniczenia, by mogły zyskać poczucie własnej wartości i znaleźć miłość, a także zawrzeć małżeństwo. Teraz chcemy zapewnić udane randki także i tobie. Pragniemy podzielić się sekretami, które przetrwały próbę czasu i sprawdzą się bez względu na to, czy wysyłasz SMS-y, korzystasz z Facebooka, czatu czy Skype’a. Możesz zastosować nasze Zasady w przypadku każdego mężczyzny, w każdej sytuacji oraz otrzymać bajeczną nagrodę: faceta, który oszaleje na twoim punkcie!

Nieważne, ile masz lat, czy jesteś wolną studentką pierwszego roku czy rozwiedzioną 45-letnią kobietą, The Rules będą dla ciebie odpowiednie, jeśli jesteś zmęczona popełnianiem błędów w relacjach z mężczyznami lub tym, że ktoś cię rzuca lub rani. Zasady są dla ciebie, jeśli chcesz być w zdrowej, czułej relacji z chłopakiem i/lub przyszłym mężem, a nie zaliczać przygody na jedną noc i maratony na czacie. Zatem jeśli „robienie tego, co mi się podoba”, przestanie działać i pomyślisz o stosowaniu Zasad. Zapraszamy serdecznie :).

Jeśli chcesz w pełni skorzystać z zalet tej książki, nie wystarczy, że ją po prostu przeczytasz – przeczytaj ją wielokrotnie. Analizuj ją jak podręcznik. Możesz nawet podkreślić zdania, które pomogą ci zapamiętać każde zalecenie. Możesz spotykać się regularnie z innymi dziewczynami stosującymi te Zasady, aby dyskutować o książce, o problemach w relacjach oraz naszych odpowiedziach w grupie.