Jeśli jesteś tutaj to prawdopodobnie zastanawiasz się, w jaki sposób możesz pomóc córce w udanych randkach i znalezieniu odpowiedniego, wartościowego chłopaka, bez względu na to, w jakim jest ona wieku.

Być może próbowałaś pomóc córce tłumacząc jej jak powinna postępować lub starałaś się świecić przykładem, przestrzegając Zasad we własnych związkach?

Matki czują frustrację, widząc, jak ich córki łamią Zasady bądź też, jak traktują je ich partnerzy.
Czasami matki martwią się, że ich córki w ogóle nie mają chłopaka, a jeśli córki są nastolatkami matki martwią się z kim będą się one umawiać w przyszłości, jakich dokonają wyborów.

Podobnie jednak jak w wypadku wszystkich innych kwestii, matka musi czasem poczekać, aż córka będzie gotowa posłuchać. Aby Zasady pomogły, dziewczyna musi chcieć z nich korzystać i ufać matce by mogła skierować ją na właściwą ścieżkę.

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla córki, to ją wspierać, z książki dowiesz się jak to robić. Z myślą o matkach dorastających córek powstał specjalny rozdział, który ma wskazać im, jak mogą wpoić swoim córkom zalecane zachowania, nie zmuszając ich do tego. Zasady te pomogą zachęcić córki do zwierzeń i zasięgania u nich rady, aby dopuściły matki do swojego życia, a nie zamykały się w sobie. Mamy nadzieję, że wszystkie kobiety, zwłaszcza córki i matki, zbliżą się do siebie dzięki tej książce!

Pamiętaj, że Zasady zawarte w książce dotyczą ojców w tym samym stopniu co matek.

Bądźmy szczerzy, każdy tata chce, żeby jego córeczka była Dziewczyną z Zasadami. Chce, aby spotykając się z chłopakami, szanowała się i nie uganiała za mężczyznami czy nie decydowała się na relacje oparte wyłącznie na seksie. Który ojciec chciałby, by jego córka widywała się z chłopakiem dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu lub też sypiała, z kim popadnie? Niektóre studiujące klientki mówiły nam, że to właśnie ich ojcowie kupili im tę książkę lub zapłacili za konsultację z autorkami.

Wiele matek, co zrozumiałe, denerwuje się, nie umiejąc pomóc córkom w miłosnych rozterkach.

Jeśli czasem czujesz się bezsilna bądź zignorowana („Ona nigdy mi niczego nie mówi!”), a chcesz pomóc swojej córce, książka „Not Your Mother’s Rules czyli Słynne Zasady Bystrych Dziewczyn” jest dla Ciebie.