BEYONCE

“Jeśli zaprosił cię na kolację, powinien za nią zapłacić.”

“[Zasady] zadziałały w moim przypadku.” (Us Weekly)

“Kiedy nie obnosisz się z sympatią do faceta, on wariuje na twoim punkcie; kiedy zaczynasz pokazywać, że ci na nim zależy, on traci zainteresowanie.” (CosmoGIRL!)

OPRAH WINFREY

“Zasady to nie jest tylko książka; to cały ruch społeczny, skarbie!”

“Mężczyźni lubią kobiety „z Zasadami.”

WENDY WILLIAMS

“Uwielbiam „Not Your Mother’s Rules”, ponieważ z powodu wszystkich tych nowych technologii, kobiety ulegają zbyt łatwo zachciankom mężczyzn.”

KIMORA LEE SIMMONS

“Mój podziw do książki The Rules jest pełny — była ona także moim przewodnikiem do małżeństwa. Randkowanie jest rzeczywiście rodzajem gry. Dlatego zaprzeczające Zasadom porady w stylu: „Miej zawsze serce na dłoni, mów mu jak się czujesz, pokazuj wrażliwość i mów wszystko, co myślisz!” – to prosta droga do porażki (Fabulosity).”

KELLY ROWLAND

“Nigdy nie dzwoń pierwsza! Jeśli jest zainteresowany, zadzwoni… Właśnie skończyłam lekturę „The Rules”. To jedna z najlepszych książek, jaką przeczytałam.”

“Jestem nieco staroświecka. Zawsze to facet musi zadzwonić. To on musi wykonać pierwszy krok i wyciągnąć cię z domu.”

MICHELLE WILLIAMS

“Zasady są wspaniałe, ale nie wspominajcie o tym w oficjalnych wywiadach. Nie chcę, aby faceci wiedzieli, jaką wiedzą dysponujemy!” (CosmoGIRL!)

GOLDIE TAYLOR

“The Rules” to fantastyczna książka, zobaczyłam jej reklamę w Internecie i kupiłam natychmiast. O Zasadach mówiłam moim córkom oraz przyjaciółkom. Kobiety muszą być stuprocentowo kobietami i okazywać pewną kobiecą tajemniczość, zamiast zamieniać się w agresorki.”

CHERYL TIEGS

“Przez większość mojego życia nie byłam dziewczyną Zasad. Jeśli jakiś facet dzwonił, natychmiast oddzwaniałam. Nie było w tym nic romantycznego. Potem, 10 lat później, kupiłam tę książkę i natychmiast stała się moją najważniejszą lekturą.”

MIRA SORVINO

“Jest jedna rzecz mówiąca wiele o filozofii „The Rules”… chodzi tu o fakt, że należy się bardzo starać, aby osiągnąć sukces. Musisz odnosić się do siebie z szacunkiem i utrzymywać nieco dystansu, aby facet wysilił się i wyszedł poza proste schematy. Jeśli coś w relacji nie dzieje się dobrze, wtedy należy zrobić krok do tyłu.” (Redbook)

KEVIN i DANIELLE JONAS

“Kiedy spotkałem Danielle, cały czas byłem nią zaaferowany i nie chciałem ani na chwilę stracić jej z wzroku. Tak naprawdę dwa razy uciekła wtedy przede mną. Zdobyłem jej numer dzięki jej siostrze, czy możecie w to uwierzyć?”

ED BURNS i CHRISTY TURLINGTON

“Na początku powiedziała mi, że nie mam u niej szans… [więc] starałem się o nią przez 5 lat.”

„Obowiązkowa lektura dla kobiet, które chcą wieść udane życie uczuciowe.”

„The Rules to nie tylko książka; to nowa kobieca świadomość.”

„Inspirujące… książki The Rules pozwolą ci odzyskać właściwą kontrolę nad twoim życiem uczuciowym.”

„Kate Midletton jest ‘dziewczyną z zasadami’”.

„Zgodne z Zasadami zachowanie Kate Middleton spowodowało, że William ofiarował jej pierścionek zaręczynowy.”

„NOWE zasady romansowania. Randkowa biblia lat 90’ powróciła z niezbędnymi wskazówkami na temat miłości w dobie Facebooka i Twittera”.

„Niektóre z nas mają problem z randkami online, ponieważ uważają je za kłopotliwe. Mimo to tysiące kobiet poznały swoich mężów przez Internet, co pokazuje, że nie jest to niebezpieczne, jeśli jest robione we właściwy sposób.”

„Tak więc drogie panie, jeśli macie problem ze znalezieniem Tego Jedynego zostańcie Dziewczyną z Zasadami.”

„Chociaż ta książka jest dla kobiet i dziewcząt z nowego pokolenia, nic się nie zmieniło w kwestii tego, czego pragną one w związku: być w stanie zaufać, że ich partnerzy kochają je za to, kim są, i wiedzieć, że zależy im na nich.”

„Ellen Fein i Sherrie Schneider zdecydowanie nie sugerują biernego wyczekiwania. Ich przesłanie jest jasne: przygotuj się do pojedynku. Zdobądź broń i stań się pełnoprawną dziewczyną The Rules. Zapamiętaj zasady zawarte w książce i stosuj je! Spraw, że mężczyzna będzie cię ścigał, dopóki go nie złapiesz. I żyjcie długo i szczęśliwie. Amen.”

„Kultowa książka zyskała nowoczesne oblicze”

„Współczesne „Zasady” dotyczą w dużej mierze mediów społecznościowych i naszej niezwykle rozbudowanej interaktywności, niemniej promując założenie, że relacje męsko-kobiece opierają się na podobnej logice, jak w czasach, kiedy Roszpunka została zamknięta w wieży.”

„Dużo dobrych rad… Przyjaciółki powinny czytać The Rules razem, dyskutować o zasadach i powodach ich stworzenia oraz zachęcać siebie nawzajem do ich stosowania. Na początku być może będą traktowały to z przymrużeniem oka, ale stosując zasady z The Rules zaoszczędzą sobie sporo nerwów, będą szczęśliwsze i stworzą trwały związek z tym właśnie mężczyzną, który włoży wiele serca i pracy, aby ją zdobyć, a następnie uszczęśliwiać we wspólnym z życiu.”

„Jeśli jesteś samotną kobietą, która nie chce, by jej życie stało się operą mydlaną, w The Rules znajdziesz najważniejsze słowa i porady skierowane właśnie do ciebie.”